Light Crystal

Woman

Light Crystal rozsiewa delikatną woń magnolii opartą o ponadczasową bazę kwiatu lotosu. Słodki kwiatowy zapach wzbudza zaufanie i dodaje sexapil'u. Zapach będzie nie tylko doskonałym uzupełnieniem romantycznego wieczoru przy kominku, ale również typowego Business Lunch.

Light Crystal

Woman

Light Crystal rozsiewa delikatną woń magnolii opartą o ponadczasową bazę kwiatu lotosu. Słodki kwiatowy zapach wzbudza zaufanie i dodaje sexapil'u.

Słodki kwiatowy zapach wzbudza zaufanie i dodaje sexapil'u. Zapach będzie nie tylko doskonałym uzupełnieniem romantycznego wieczoru przy kominku, ale również typowego Business Lunch..
Choć pożądanie to coś, czego nie da się zamknąć we flakonie z perfumami, to odpowiednia kompozycja nut zapachowych może pobudzić nasze zmysły na tyle, aby to pożądanie wzbudzić. Najpotężniejszą bronią kobiety w jej arsenale seksualnym jest jej zapach. Light Crystal relaksuje, a kiedy czujemy się wyluzowani, wypoczęci i odczuwamy błogostan, szybciej damy się uwieść i zaprosić do miłosnej gry.

J'etem

Woman

J'etem to zapach, który stanowi połączenie nowoczesności i tradycji; świeżości i kwiatowego odurzenia. To co wyróżnia go na tle innych to przyciągająca i nieco kokieteryjna nuta śliwki, dopełniona aromatem skórek z mandarynki oraz czerwonego wina.

J'etem

Woman

J'etem to nuta zapachowa stworzona z myślą o kobiecie, która chce podkreślić swoją niezależność a zarazem zmysłowość.

Otulając się tym niezwykle kobiecym zapachem,będziesz oczarowywać otoczenie nutami jaśminu i mandarynki, wprowadzając w ten sposób świeżość i egzotykę. Powiew luksusu dla pań lubiących wodzić za nosy szykownych i wrażliwych na aurę zapachów panów.
Zapach J'etem to kwit esencja kobiecości. Perfumy roztaczają zmysłową, pełną emocji aurę i podkreślają piękno osobowości. Przywodzą na myśl roztańczone letnie wieczory pod włoskim niebem.