Treasure

Woman

Trwały, inspirujący i bardzo kobiecy... tak można opisać zapach TREASURE, który zapada w pamięć i działa niczym afrodyzjak.

Treasure

Woman

Trwały, inspirujący i bardzo kobiecy... tak można opisać zapach TREASURE,  który zapada w pamięć i działa niczym afrodyzjak.

Wyobraź sobie spacer po ogrodzie czarnych róz w którym rozsiana jest woń bergamotki i wanilli. Tak właśnie smakuje TREASURE, bardzo zdecydowany i zmysłowy zapach, przełamany kawą z karmelem i lukrecją. Spaceruj dalej i poczuj woń kumaryny, liczi i marakui. Tak dobrane towarzystwo zapachów napełni Twoje zmysły i uwiedzie otoczenie. Powodzenia!
Inspirowany naturalnymi zapachami. Testowany przez tysiące kobiet. Zapach wybierają zdecydowane kobiety, które nie boją się uwodzącej aury.
Treasure

Qua Di Eio Men

Men

Qua Di Eio Men to zapach stworzony dla mężczyzn lubiących zwracać na siebie uwagę. Wyczuwalne są tutaj esencje mandarynki i paczuli połączone z cedrowym drzewem i daktylem. Świeża kompozycja idealnie nadaje się na wiosnę.

Qua Di Eio Men

Men

Qua Di Eio Men to zapach świeży jak morska bryza, gdzie nuty wodne przeplatają się w bardzo subtelny i zmysłowy sposób z aromatami kwiatowymi. Jest elegancki. Czarująca esencja oceanu odczuwalna jest w  akcencie owoców cytrusowych uzupełnianym przez zapach drzewa cedrowego.

Qua Di Eio Men to świeży i zmysłowy zapach,wspaniale rozwijający się z czasem.Bardzo elegancki a zarazem orzeźwiający. Daje uczucie świeżości i lekkości.
Idealny dla prawdziwego mężczyzny. Bardzo elegancki, stylowy, modny i męski. Jest stworzony do codziennego użytku , jak również na wieczór romantyczny z ukochaną

Light Crystal

Woman

Light Crystal rozsiewa delikatną woń magnolii opartą o ponadczasową bazę kwiatu lotosu. Słodki kwiatowy zapach wzbudza zaufanie i dodaje sexapil'u. Zapach będzie nie tylko doskonałym uzupełnieniem romantycznego wieczoru przy kominku, ale również typowego Business Lunch.

Light Crystal

Woman

Light Crystal rozsiewa delikatną woń magnolii opartą o ponadczasową bazę kwiatu lotosu. Słodki kwiatowy zapach wzbudza zaufanie i dodaje sexapil'u.

Słodki kwiatowy zapach wzbudza zaufanie i dodaje sexapil'u. Zapach będzie nie tylko doskonałym uzupełnieniem romantycznego wieczoru przy kominku, ale również typowego Business Lunch..
Choć pożądanie to coś, czego nie da się zamknąć we flakonie z perfumami, to odpowiednia kompozycja nut zapachowych może pobudzić nasze zmysły na tyle, aby to pożądanie wzbudzić. Najpotężniejszą bronią kobiety w jej arsenale seksualnym jest jej zapach. Light Crystal relaksuje, a kiedy czujemy się wyluzowani, wypoczęci i odczuwamy błogostan, szybciej damy się uwieść i zaprosić do miłosnej gry.

J'etem

Woman

J'etem to zapach, który stanowi połączenie nowoczesności i tradycji; świeżości i kwiatowego odurzenia. To co wyróżnia go na tle innych to przyciągająca i nieco kokieteryjna nuta śliwki, dopełniona aromatem skórek z mandarynki oraz czerwonego wina.

J'etem

Woman

J'etem to nuta zapachowa stworzona z myślą o kobiecie, która chce podkreślić swoją niezależność a zarazem zmysłowość.

Otulając się tym niezwykle kobiecym zapachem,będziesz oczarowywać otoczenie nutami jaśminu i mandarynki, wprowadzając w ten sposób świeżość i egzotykę. Powiew luksusu dla pań lubiących wodzić za nosy szykownych i wrażliwych na aurę zapachów panów.
Zapach J'etem to kwit esencja kobiecości. Perfumy roztaczają zmysłową, pełną emocji aurę i podkreślają piękno osobowości. Przywodzą na myśl roztańczone letnie wieczory pod włoskim niebem.